חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אם נתמצת את העניין של החלקות שיער נאמר שאפשר לעשות פן יום יום אבל אפשר גם לעשות החלקת שיער שמחזיקה זמן רב. כולן רוצות לקבל שיער חלק, בריא ומשוקם. אנו בגלמור מוכרים החלקות שיער רק באישור משרד הבריאות. יש את ההחלקה האורגנית, יש את החלקת הקרטין וההחלקה יפנית. בכל מקרה בכל ההחלקות אנחנו מתחייבים לתוצאה.

באקלים הישראלי החלקות שיער הן דבר כמעט הכרחי. אנו בגלמור מתמקדים בהחלקות אורגניות. החלקת השיער נותנת ברק ומשקמת את השיער, היא מורידה נפח לא רצוי. והתוצאה הסופית והמדהימה – שיער חלק, המעניק עוצמה נשית ויופי לפנים. אז בואו לגלמור להחליק את השיער בשיטה הטובה והנשמרת ביותר.

החלקות שיער
החלקות שיער

מלבד מה שנאמר כאן באתר לגבי כל סוגי ההחלקות, שכחנו לעדכן אתכם שיש גם אופציה של החלקת שיער ביתית. החלקת שיער ביתית היא זמינה, נוחה ויותר זולה. החלקות השיער הביתיות שאנו מוכרים הן החלקות שיער המאושרות על ידי משרד הבריאות. וחוץ ממה שזה יתרון בכסף, זה מהווה גם חיסכון בזמן, לצאת לספר/ית לחפש חנייה ולחכות בתור. אנו בגלמור מוכרים את החומרים הטובים ביותר להחלקות שיער ביתיות בהתאמה אישית. ערכות להחלקות שיער מכילות את חלבון הקרטין. הקרטין 'מתלבש' על המעטפת של השערה, הוא מזין לתוך השיער את החלבון הדרוש וכך מטפח מחדש את השיער. החלקות שיער ביתיות מחזיקות לפחות חצי שנה. ומעבר לכך, אנו מאמינים כי טיפוח השיער הוא לא משהו חד פעמי ולא טיפול של יום, טיפוח השיער זה משהו שדורש שימוש בתוספי הזנה ותכשירי טיפוח שונים, ואז גם ההחלקה הביתית תיראה הרבה יותר מקצועית ויפה.

החלקת שיער קרטין היא בעיקר משקמת שיער אך לא בדיוק עובדת על החלק של ההחלקה, החלקת שיער קרטין היא טבעית ואורגנית, היא בטוחה, לא מסוכנת וגם לא פוגעת בשיער. איך עושים החלקת שיער קרטין? שופכים מעט חומר על הראש דואגים שהוא יתפשט על כל השיער, ואז ממתינים עד שהמראה של השיער ישתקם, ככל שממתינים יותר עם החומר על השיער הוא יפעל יותר טוב. ההחלקה מיועדת בין השאר לשיער בלונדיני, שיער שבור ועוד. חומר הקרטין שאנו בגלמור מוכרים מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. החלקת קרטין שאנו בגלמור מציעים היא החלקה שנשמרת לאורך זמן, היא מוסיפה יופי ונפח לשיער ולפנים בכלל. החלקת קרטין של גלמור תבטיח לך מראה יותר צעיר ובריא. החלקת קרטין של גלמור היא החלקה בטיחותית עם אחריות, עם גב של גוף בעל ניסיון מוכח של יותר מ-8 שנים.

משווקים מורשים

משווקים מורשים של כל המותגים, מספרים למעל 300 מספרות ברחבי הארץ

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה ומאובטחת
ברמה הכי גבוהה

שירות מקצועי

שירות לקוחות מקצועי וליווי אישי
09-7673230

שילוח מהיר

משלוח חינם בקניה מעל ₪299
אפשרות ל-12 תשלומים

מבצע מיוחד

10% הנחה על כל האתר

משלוחים 1-3 ימים לכל הארץ!

תקף על כל המותגים

קוד קופון: גלמור10
דילוג לתוכן